Meggi - Centrum Krásy

Štúdio štíhlej línie vo Zvolene

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené


PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA

 

Bodyka -  špičkový prístroj na tvarovanie tela a odstránenie celulitídy

 

NEINVAZÍVNA LIPOSUKCIA
na princípe riadenej a bezpečnej kavitácie

Bodyka je výsledkom know-how firmy Novavision Group. Tento kavitačný prístroj jedinečný vo svojej oblasti, je výsledkom dlhého a dôkladného výskumu laboratórií firmy Novavision Group v spolupráci s fakultou lekárskej estetiky a dermatológie známej talianskej univerzity a so špecializovanými zdravotníckymi zariadeniami. Zohľadňuje všetky lekársko-vedecké poznatky a všetky vedľajšie účinky nie len u klienta, ale i u obsluhy, ktoré sa často prehliadajú.
Táto nová technológia má celosvetový patent pod obchodnou značkou SCP: Safely Cavitation Program (č. patentu: M2008A000628). Výhradným vlastníkom tohto unikátneho patentu je Novavision Group.
Prístroj je určený na odstraňovanie lokálneho tuku, celulitídy ultrazvukovými vlnami. Vysielaný ultrazvuk vytvára v tukovej vrstve mikro bublinky, ktoré pod vplyvom tlaku okolitého prostredia implodujú („zrútia sa“) smerom do svojho stredu, čím uvoľnia energiu, ktorá trvalo rozruší stenu tukovej bunky a tým ju odstráni. Výsledný efekt je trvalý a viditeľný hneď po prvom ošetrení.
Prístroj využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka čomu je úplne eliminované nebezpečie popálenia pokožky.

 

 

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.