Masážny salón Relax a úľava

Otvárame pre Vás novú telocvičnu

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 09:00 - do: podľa objednávok
Utorok 09:00 - do: podľa objednávok
Streda 09:00 - do: podľa objednávok
Štvrtok 09:00 - do: podľa objednávok
Piatok 09:00 - do: podľa objednávok
Sobota 09:00 - do: podľa objednávok
Nedeľa zatvorené

obedňajšia prestávka 12:00 - 13:00

Kľud, pozitívna atmosféra a dobré služby za priaznivé ceny robia z nášho salónu vyhľadávanú oázu už veľa rokov.


Otvárame pre Vás novú telocvičnu, kde si môžete prísť zacvičiť SM systém alebo Vaše individuálne cvičenia. Cvičením SM systému Vám dokážeme priamo lokalizovať Vaše problémové partie a pravidelným cvičením predchádzať bolesti, tým udržiavať chrbticu rovnú 
 a zdravú.

Za začiatkom vzniku masážneho salónu Relax a úľava stála myšlienka pomoci druhým. Zakladateľ a majiteľ salónu Ján Nemčok otvoril prvé priestory s rozlohou 20 metrov štvorcových v septembri 2005 a pracoval v nich sám.

Chcel v Brezne vytvoriť niečo viac, niečo čo tu dovtedy nebolo, masážny salón ktorý by fungoval ako relaxačné a rehabilitačné centrum. S touto víziou sa v roku 2007 presťahoval do väčších priestorov a pribudol aj prvý zamestnanec.

    Po štyroch rokoch nastal čas na zmenu a tak sa salón presťahoval do súčasných priestorov, rozšírila sa ponuka služieb a zakúpil sa vákuový prístroj Niodé, ktorý malo odvtedy možnosť vyskúšať mnoho spokojných klientov.

    V júni toho roku sa salón rozšíril o ďalšiu miestnosť a momentálne tu pracujú ďalší 3 maséri. Za 10 rokov svojho pôsobenia v Brezne si salón získal mnoho verných a spokojných klientov a preto sme vždy pripravení ponúknuť vám tie najlepšie služby.

Vyberte si zo širokej škály našich masáží. Či sa už jedná o zdravotný problém alebo formovanie postavy, náš profesionálne vyškolený personál je vám vždy ochotný pomôcť pri riešení akéhokoľvek problému. Samozrejmosťou u nás je individuálny a pozitívny prístup. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

 

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.